Speer 6.5mm 120gr Gold Dot Soft Point #264120GDB
Product image 1
Product Information
  • Caliber: 6.5mm
  • Bullet Diameter: 0.264”
  • Bullet Weight: 120 Grains
  • OAL: 1.123"
  • Bullet Style: Gold Dot Soft Point
  • G1 BC: 0.457
  • Part Number: 264120GDB
  • Quantity: 50
  • Product Information
  • Caliber: 6.5mm
  • Bullet Diameter: 0.264”
  • Bullet Weight: 120 Grains
  • OAL: 1.123"
  • G1 BC: 0.457
  • Part Number: 264120GDB
  • Quantity: 50
    Description
  • Caliber: 6.5mm
  • Bullet Diameter: 0.264”
  • OAL: 1.123"