Speer 6.5mm 140gr Gold Dot Soft Point #264140GDB
Product image 1
1 / 2
Product Information
  • Caliber: 6.5mm
  • Bullet Diameter: 0.264”
  • Bullet Weight: 140 Grains
  • OAL: 1.270"
  • Bullet Style: Gold Dot Soft Point
  • G1 BC: 0.571
  • Part Number: 264140GDB
  • Quantity: 50
  • Product Information
  • Caliber: 6.5mm
  • Bullet Diameter: 0.264”
  • Bullet Weight: 140 Grains
  • OAL: 1.270"
  • G1 BC: 0.571
  • Part Number: 264140GDB
  • Quantity: 50
    Description
  • Caliber: 6.5mm
  • Bullet Diameter: 0.264”
  • OAL: 1.270"